wedstrijden/uitslagen

zie ook site districtzuid voor wedstrijdinformatie

Wedstrijden seizoen 2018-2019 (data nog onder voorbehoud )  
(landelijke wedstrijden zullen later toegevoegd worden)

 

datum  wedstrijd  plaats doelgroep 
10 nov 2018

Springwedstrijd   

Vogelwaarde 

recreatiegroepen

opgavebrief

24 en 25 nov. 2018

Clubteamfinale (seizoen 2018) (doen wij niet aan mee)

Vlijmen A, B en C - Selectie
1 dec 2018 Zeeuws Vlaamse  Kampioenschappen Hoog Sas van Gent

A, B en C-selectie

15 en 16 dec. 2018 1e kwalificatiewedstrijd divisie 3-4-5-6 en N3 / Jeugd N4 + D niveaus Prinsenbeek

A selectie

Programma Zaterdag

Deelnemerslijst

19 en 20 jan. 2019

Districtswedstrijd Divisie 2, N2 en JN3
1e kwalificatiewedstrijd divisie 4-5-6 + D niveaus

Breda

B en C-selectie

26 en 27 jan. 2019

1e kwalificatiewedstrijd divisie 4-5-6 + D niveaus

Dinteloord

A, B en C-selectie

02 en 03 febr. 2019

Regiofinale divisie 1-2 en N1/N2/JN3
2e kwalificatiewedstrijd divisie 3 en N3/N4
1e kwalificatiewedstrijd divisie 4-5-6 + D niveaus

Zierikzee A, B en C-selectie
09 en 10 febr. 2019 1e kwalificatiewedstrijd divisie 4-5-6 + D Niveaus Kaatsheuvel

B en C-selectie

OP DEZE DATUM NIET INGEDEELD

16 febr. 2019

Regiofinale divisie 3 en N3/N4
Toestelfinales divisie 1-2 en N1/N2/JN3

Breda

A selectie

16 en 17 maart 2019

2e plaatsingswedstrijd divisie 4-5-6 + D niveaus 

Dinteloord

B en C-selectie

23 en 24 maart 2019

2e plaatsingswedstrijd divisie 4-5-6 + D niveaus 

Sprang Capelle

B en C-selectie

30 maart 2019 Reservedag

 

6 en 7 april 2019

Toestelfinales divisie 3 en N3/N4
2e plaatsingswedstrijd divisie 4, 5 en 6 + D niveaus

Terneuzen A, B en C-selectie
13 april 2019

Regiofinale divisie 4-5-6 + D niveaus

Breda

B en C-selectie

11 mei 2019

Regiofinale divisie 4-5-6 + D niveaus

Goes

B en C selectie

18 mei 2019

Toestelfinales divisie 4-5-6 + D niveaus

Prinsenbeek

B en C-selectie

25 mei 2019 Districtsfinale divisie 4 en 5 Cuijk (noord Brabant)

B selectie

25 mei 2019 Zeeuws vlaams Laag Axel

recreatiegroepen

15 juni 2019 Districtsfinale D1 en D2 Brunssum

B selectie

29 juni 2019 Toestelfinales divisie 4-5-6 + D niveaus Prinsenbeek

B en C- selectie